preskoči na sadržaj

Osnovna škola Pavao Belas

Razredna nastava

(šk. god. 2021./2022.)

Razred

Učitelj

Vrijeme

A smjena

B smjena

1. A

Jasna Stiperski

utorak
3. sat
(
15:50- 16:35)

ponedjeljak
5. sat
(
11:30-12:15)

1. B

Erna Kovačić

utorak
3. sat
(
15:50- 16:35)

četvrtak
5. sat
(
11:30-12:15)

1. C

Marija Pavelić

utorak
3. sat
(
15:50- 16:35)

ponedjeljak
5. sat
(
11:30-12:15)

2. A

Romana Kalamir

utorak
5. sat
(
11:30-12:15)

utorak
3. sat
(
15:50- 16:35)

2. B

Vlatka Bošnjaković

četvrtak
6. sat

(12:20-13:05)

petak
5. sat
(
11:30-12:15)

3. A

Lucija Matoc 

ponedjeljak
6. sat

(12:20-13:05)

petak
0. sat
(7:10-7:55)

3. B

Maja Škiljan

četvrtak
6. sat

(12:20-13:05)

četvrtak
0. sat
(7:10-7:55)

3. C

Ena Barišić

srijeda
4. sat

(16:40-17:25)

petak
5. sat

(11:30-12:15)

4. A

Željka Prahin

ponedjeljak
6. sat

(12:20-13:05)

utorak
6. sat

(12:20-13:05)

4. B

Alenka Turalija

0. sat
(7:10-7:55)

6. sat
(12:20-13:05)

4. C

Helena Gjurčević

utorak
6. sat

(12:20-13:05)

ponedjeljak
5. sat
(
17:30-18:15)

 


 

Predmetna nastava

(šk. god. 2021./2022.)

 

Predmet Učitelj Razred Vrijeme
A smjena B smjena
Hrvatski jezik Ivanka Tomić 5. i 7. razredi 5. b i 5. c
četvrtak
7./0. sat

(13:10- 13:55)
7. a i 7. b
petak
0. sat
(7:10-7:55)
Željka Trajbar - Cigić 6. i 8. razredi 6. razredi
ponedjeljak
0. sat
(7:10-7:55)
8. razredi
četvrtak
6. sat

(12:20-13:05)
Elena Žugec 5. i 7. razredi  

5. a
četvrtak
0. sat
(7:10-7:55)

7. c
utorak
1. sat
(14:00-14:45)

Matematika Goranka Dorotić 6. i 8. razredi srijeda
0. sat
(7:10-7:55)
ponedjeljak
7./0. sat
(13:10- 13:55)
Ivana Kokanj 5. i 7. razredi

5. a
srijeda
5. sat
(
17:30-18:15)

5. a
srijeda
0. sat
(7:10-7:55)

7. razredi
ponedjeljak i četvrtak
0. sat
(7:10-7:55)

Katarina Marijanović 5. razredi srijeda
7./0. sat

(13:10- 13:55)
srijeda
6. sat
(12:20-13:05)
Engleski jezik Maja Pivalica 3. razredi četvrtak
5. sat
(
17:30-18:15)
utorak
0. sat
(7:10-7:55)
Ivana Lovrić 6. - 8. razredi petak
0. sat
(7:10-7:55)

petak
0. sat
(7:10-7:55)

Njemački jezik Lea Jambrek Topić 5. razredi utorak
2. sat
(8:50-9:35)
utorak
7./0. sat
(13:10-13:55)
Lea Pintarić 5. i 6. razredi

ponedjeljak
6. sat
(12:20 - 13:05)

ponedjeljak
0. sat
​(7:10-7:55)
Fizika Anamarija Godinić Maković 8. razredi petak
7./0. sat
(13:10- 13:55)
četvrtkom
6. sat
(12:20-13:05)
Informatika Maja Jurčić      
Sara Grebenar 5. i 6. razredi srijeda
2. sat
(
14:55 - 15:40)
četvrtkom
2. sat
(
14:55 - 15:40)
Geografija Kristijan Žeželj 5. - 8. razredi srijeda
4. sat
(
10:40 - 11:25)
srijeda
4. sat
(
10:40 - 11:25)
Povijest Josip Kišić      
Iris Radmanić 7. i 8. razredi 7. razredi
utorak
1. sat
(14:00-14:45)
8. razredi
utorak

6. sat
(12:20-13:05)
Kemija Vesna Marić      
Marta Goričan 7. a   srijeda
2. sat
(14:55-15:40)
 


Raspored sati za razrede


Informacije

Otvoreni sat

DOP i DOD


Raspored zvonjenja

Prijepodne:
1. sat: 08:00 - 08:45
2. sat: 08:50 - 09:35
3. sat: 09:45 - 10:30
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat: 12:20 - 13:05
7. sat: 13:10 - 13:55

Poslijepodne:
0. sat: 13:10- 13:55

1. sat: 14:00 - 14:45
2. sat: 14:55 - 15:40
3. sat: 15:50 - 16:35
4. sat: 16:40 - 17:25

5. sat: 17:30 - 18:15
6. sat: 18:20 - 19:05


U ovu školu ide Dabar!

e-Twinning

Code Week


Korisni linkovi:

CMS za škole logo
Osnovna škola Pavao Belas / Brdovec, Ilije Gregorića 28, HR-10291 10291 Prigorje Brdovečko / os-pavao-belas.skole.hr / ured@os-pavao-belas.skole.hr
preskoči na navigaciju