preskoči na sadržaj

Osnovna škola Pavao Belas

Razredna nastava

(šk. god. 2021./2022.)

 Razred

Učitelj

Vrijeme

A smjena

B smjena

1. A

Jasna Stiperski

srijeda
3. sat
(
15:50- 16:35)

četvrtak
5. sat

(11:30-12:15)

1. B

Erna Kovačić

petak
3. sat
(15:50- 16:35)

utorak
5. sat
(11:30-12:15)

1. C

Marija Pavelić

srijeda
4. sat
(16:40-17:25)

srijeda
5. sat
(11:30-12:15)

2. A

Romana Kalamir

ponedjeljak
5. sat

(11:30-12:15)

ponedjeljak
3. sat
(15:50- 16:35)

2. B

Vlatka Bošnjaković

ponedjeljak
5. sat

(11:30-12:15)

četvrtak
3. sat
(15:50- 16:35)

3. A

Lucija Matoc 

utorak
4. sat

(16:40-17:25)

utorak
0. sat
(7:10-7:55)

3. B

Maja Škiljan

srijeda
6. sat
(12:20-13:05)

srijeda
0. sat
(7:10-7:55)

3. C

Ena Barišić

utorak
5. sat
(17:30-18:15)

četvrtak
6. sat
(12:20-13:05)

4. A

Željka Prahin

petak
0. sat
(7:10-7:55)

srijeda
5. sat

(17:30-18:15)

4. B

Alenka Turalija

srijeda
5. sat
(11:30-12:15)

utorak
5. sat

(17:30-18:15)

4. C

Helena Gjurčević

srijeda
6. sat

(12:20-13:05)

utorak
5. sat

(17:30-18:15)
 

 


 

Predmetna nastava

(šk. god. 2021./2022.)

 

Predmet Učitelj Razred Vrijeme
A smjena B smjena
Hrvatski jezik Ivanka Tomić 7. razredi srijeda
7./0. sat
(13:10-13:55)
petak
7./0. sat
(13:10-13:55)
Željka Trajbar - Cigić 6. i 8. razredi po dogovoru po dogovoru
Elena Žugec 7. c četvrtak
6. sat
(12:20-13:05)
 
Matematika Goranka Dorotić 6. i 8. razredi srijeda
0. sat
(7:10-7:55)
ponedjeljak
7./0. sat
(13:10- 13:55)
Ivana Kokanj 5. i 7. razredi   utorak
0. sat
(7:10-7:55)
Katarina Marijanović 5. razredi utorak
6. sat
(12:20-13:05)
utorak
7./0. sat
(13:10-13:55)
Engleski jezik Maja Pivalica 5. a utorak
6. sat
(12:20-13:05)
srijeda
0. sat
(7:10-7:55)
Ivana Lovrić 8. razredi  

srijeda
6. sat
(12:20-13:05)

Njemački jezik Lea Jambrek Topić 5. i 8. razredi srijeda
7./0. sat
(13:10-13:55)
utorak
7./0. sat
(13:10-13:55)
Lea Pintarić 7. i 8. razredi četvrtak
6. sat
(12:20-13:05)
srijeda
0. sat
(7:10-7:55)
Fizika Anamarija Godinić Maković      
Informatika Maja Jurčić      
Sara Grebenar 5. i 6. razredi utorak
7./0. sat
(13:10-13:55)
utorak
4. sat
(16:40 - 17:25)
Geografija Kristijan Žeželj 5. - 8. razredi srijeda
0. sat
(7:10-7:55)
četvrtak
6. sat
(12:20 - 13:05)
Povijest Josip Kišić      
Iris Radmanić 8. razredi   8. razredi
petak

6. sat
(12:20-13:05)
Biologija Marta Goričan 7. i 8. razredi petak
7./0. sat
(13:10-13:55)
petak
6. sat
(12:20-13:05)
Kemija Vesna Marić      
 


Raspored sati za razrede


Informacije

Otvoreni sat

DOP i DOD


Raspored zvonjenja

Prijepodne:
1. sat: 08:00 - 08:45
2. sat: 08:50 - 09:35
3. sat: 09:45 - 10:30
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat: 12:20 - 13:05
7. sat: 13:10 - 13:55

Poslijepodne:
0. sat: 13:10- 13:55

1. sat: 14:00 - 14:45
2. sat: 14:55 - 15:40
3. sat: 15:50 - 16:35
4. sat: 16:40 - 17:25

5. sat: 17:30 - 18:15
6. sat: 18:20 - 19:05


U ovu školu ide Dabar!

e-Twinning

Code Week


Korisni linkovi:

CMS za škole logo
Osnovna škola Pavao Belas / Brdovec, Ilije Gregorića 28, HR-10291 10291 Prigorje Brdovečko / os-pavao-belas.skole.hr / ured@os-pavao-belas.skole.hr
preskoči na navigaciju